new tpd svk
slide colop -19
shoes repair
new tpd eng
mult keys
slide ibutton
slide autokey
slide mult
slide evva

Opravy zámkov

Opravy, servis a tzv prekódovanie zámkov a uzamykacích mechanizmov je možné vykonať iba pri renomovaných značkách ku ktorým výrobca dodáva náhradné diely.
Akékoľvek informácie o možnostiach, o konkrétnych cenách opráv, vám vieme poskytnúť až pri návšteve našich predajní. Náš personál vám bezplatne poradí a odhadne cenu opravy.


Poradíme vám v otázke rentabilnosti opravy a navrhneme prípadne alternatívne riešenie. V niektorých prípadoch môže cena dosahovať napríklad aj viac ako 50% ceny nových uzamykacích zariadení. Vtedy je vhodnejšie investovať do nového riešenia so zárukou, navyše bez čakania na opravu. 


Dodatočná výroba zámkov pre ktoré sú medzi užívateľmi, veľké počty kľúčov (vložky pre spoločné vchody, zámky pre kontajnerové stojiská, ap.) má svoje obmedzenia. Hlavným faktorom je značka výrobcu a dostupnosť náhradných komponentov.


Trh je v dnešnej dobe presýtený lacnými zámkami a rôznymi stavebnými vložkami, pre ktoré neexistujú náhradné komponenty. Servis týchto zámkov nevykonávame z dôvodu nedostupnosti dielov. 

Ak potrebujete poradiť s vyriešením problému s nefunkčným zámkom, opravou, prerábkou, zjednotením či výrobou podľa existujúceho kľúča, obráťte sa priamo na kontakty na našich prevádzkach.


Náš odborný personál je vám plne k dispozícii…