new tpd svk
slide colop -19
shoes repair
new tpd eng
mult keys
slide ibutton
slide autokey
slide mult
slide evva

iButton & RFID

Predaj originálnych Maxim’s iButton® DS1990.

Originálny iButton® nefunguje (neotvára) do okamihu, kedy vám ho správca priradí, resp. zaktualizuje databázu vášho systému – brány. Pred kúpou originálneho iButton®-u je potrebné dohodnúť sa so správcom systému.

iButton® kľúče predávame samozrejme ako samostatný čip, kompletné s ľubovoľným farebným držiakom (príveskom), ale kúpiť si môžete aj samostatný držiak.

Kópie originálnych Maxim’s iButton® DS1990 a rôznych RFID čipov a kariet na prepisovateľné média.

Originálny iButton® vám vieme jednoducho skopírovať na prepisovateľné médium. Dlhú dobu nebol k dispozícii čip ktorý by vedel slúžiť na skopírovanie funkcií DS1990, dnes to už ale možné je. Keďže na kopírovanie originálnych iButton® sa nevzťahuje žiadna právna ochrana, tieto kľúče vám vieme na počkanie skopírovať a vy tak nemusíte čakať na správcu aby ste mohli otvárať bránu k svojmu domovu. Kópia iButton® je 2x až 3x lacnejšia ako si naúčtuje správca bytového domu. Navyše je tento čip prepisovateľný. To znamená napríklad, že pri zmene bydliska, ak ste napríklad v prenájme sa do neho iba zapíše nový kód a kľúč vám funguje na novej adrese.
Toto nám tiež umožňuje poskytnúť vám 10-dňovú záruku vrátenia peňazí v prípade ak vám skopírovaný kľúč nefunguje.